ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

ПРО НАС
Інтернет-вітрина оптових складів компанії ХОЗПРОМ® містить найбільш затребувані товари для дому та дачі. Наші пластикові вироби широко застосовуються у побуті та використовуються промисловістю. Компанія ХОЗПРОМ® гарантує високу якість продукції, що випускається нами, за цінами, що успішно конкурують з товарами китайського виробництва.

Наш оптовий склад, як і виробництво полімерної продукції, знаходиться у Харкові. Хороша транспортна розв'язка та наявність свого автопарку дозволяє нам працювати з усіма регіонами України, виконуючи доставку нашої продукції до будь-якої точки країни в найкоротші терміни та за мінімальними тарифами.

Просимо не забувати, що замовлення на оптові партії нашої продукції Ви можете робити як на сайті, так і за телефонами, зв'язавшись з менеджерами відділу продажу, вказаними на сторінці Контакти.

Інівідуальне упакування, колір продукції, робота з мережами та супермаркетами обговорюються за телефонами або при особистій зустрічі.

Ми відкриті для всіх оптових організацій, магазинів та господарських баз.

Команда ХОЗПРОМ® високо цінує постійних клієнтів та гарантує індивідуальний підхід до роботи з кожним майбутнім партнером.

З повагою, колектив компанії ХОЗПРОМ®