ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Рецепт сыра Закваска для твердого сыра Кухонная посуда Принадлежности для сыроварения Купить формы для сыра Сычужный сыр Формы для сыра Изготовление сыра Закваска для сыра Сыроделие Молочный сыр Форми для твердих сирів Форма для брынзы Формы для формирования сыра Закваска для сыра Закваски и ферменты для сыра Рецепт сыра Набор для приготовления сыра Кухонная утварь Брынза Брынза Емкость для приготовления сыра Форма для производства сыра Форма для сыра с прессом Сыроделие наборы Творог из козьего молока Форми для твердих сирів Формы для мягких сыров Рецепт домашнего сыра Сыр в домашних условиях Купить формы для сыра Форма для сыра с поршнем Форма для творога Товары для сыроделия Сыроделие Свежий сыр Домашний творог приготовление Пресс для сыра и формы Сырные формы
52.92 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-154) Рікоттниця 1,7 кг
Ціна за одиницю: 52.92 грн
Колір: белый
Кількість:
грнУніверсальна форма для виробництва м'яких сирів. Конусна форма ідеально підходить для приготування традиційного сиру "Рікотта".
"Рікотта" за технологією виробництва відрізняється тим, що роблять її не з молока, а з молочної сироватки, яку отримують після виробництва твердих сирів.
Особливість форми: ефективна для отримання ніжних класичних італійських м'яких сирів.
Матеріал: харчовий полімер
Діаметр верхній: 190 мм
Діаметр нижній: 95 мм
Висота: 95 мм
Вихід продукції: 1,5-2,0 кг
Термін відправлення (днів): 1-3

Виражена конусність форми «Рікотта», наявність отворів різної товщини і глибини по всьому колу вироба, точний градус опускаючихся донизу граней кругових перемичок форми - це не прагнення ускладнити конструкцію, а завдання до досконалості дотримати технологію і процес народження ніжного італійського сиру - рікотта.
Представлена компанією Хозпром форма оптимально відокремлює рідина з сирного зерна, швидко формує красиву голівку зі збереженням легкості і м'якої консистенції кулінарного шедевра - делікатесного сиру Рікотта.
з формами ТМ Хозпром мета отримання кулінарного шедевра є результатом простого і захоплюючого процесу - приготування смачного натурального продукту зі справжнього молока.