ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Сыроделие наборы Козий сыр Натуральный сыр Брынза Производство козьего сыра Форма для сыра из молока Сыроделие Купить формы для сыра Форма для сыра с прессом Твердый сыр Закваска для мягкого сыра Формы для сыроделия Прес для сиру Рецепт домашнего сыра Сыр сулугуни Форма для творога Форма для прессования сыров Домашний молочный сыр Закваски и ферменты для сыра Формы для изготовления сыра Пресс для сыра и формы Пластиковые формы для сыра Твердый сыр Пресс для изготовления сыра Молочный сыр Мезофильная закваска Принадлежности для сыроварения Домашний сыр Формы для мягких сыров Закваска для сыра Как сделать сыр в домашних условиях Изготовление сыра дома Домашний творог приготовление Закваска для твердого сыра Изготовление сыра дома Формы для сыров Приготовление сыра Прямоугольная форма для сыра
69.30 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-156) Рікоттниця 2,0 кг
Ціна за одиницю: 69.30 грн
Колір: белый
Кількість:
грнУніверсальна форма для виробництва м'яких сирів і сиру. Конусная форма ідеально підходить для приготування традиційного сиру "Рікотта".
"Рікотта" за технологією виробництва відрізняється тим, що роблять її не з молока, а з молочної сироватки, яку отримують після виробництва твердих сирів.
Особливість форми: ефективна для отримання ніжних класичних італійських м'яких сирів.
Матеріал: харчовий полімер
Діаметр верхній: 200 мм
Діаметр нижній: 100 мм
Висота: 105 мм
Вихід продукції: 1,8-2,2 кг
Термін відправлення (днів): 1-3

Форма для сиру "Рікотта" ідеально підійде для отримання ніжних натуральних сирів. Для виробництва сиру "Рікотта" ця форма підходить найкраще завдяки наявності вираженого конуса і радіальних отворів для відтоку сироватки по всьому об`єму форми. Гарний зовнішній вигляд отриманого сиру забезпечує фігурний орнамент внутрішньої поверхні нашої форми.
Матеріал сирної форми - харчовий поліетилен низького тиску (ПНТ) не вступає в реакцію з молочною кислотою і продуктами життєдіяльності молочних бактерій. Форма залишається чистою і забезпечує не тільки красу головки сиру, але найвищу екологічність самого сирного виробництва зі справжнього молока.