ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Кури домашні купити Укрферма интернет магазин Кормушки для баранов Корм старт для бройлеров цена Чикен актив для курей Купить поилку для перепелов Конус для забоя Кормушки для курей Купить брудер для перепелов Купить комбикорм для кур несушек Брудер для бройлеров купить украина Старт для бройлеров цена Купити молодих курей несучок Купить корм для кур несушек Поилка для цыплят Стартовий комбікорм для курчат Автоматична годівниця для курей Бункерная кормушка Кормушка для індиків Утримання курей несучок в домашніх умовах Курятник на 20 кур Агромир плюс Сидушки для курей Уход за бройлерами с первых дней Кормушки для индюков Корм для индюков Бункерні кормушки для курей Купить комбикорм для перепелов Какие поилки лучше для бройлеров Бройлеры выращивание в домашних условиях Індики бройлери Вирощування бройлера Комбикорм для бройлера Купить стартовий комбікорм для бройлерів Курятник на 100 кур
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3