ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Купить цыплят несушек Бункерные кормушки для курей Вирощування бройлерів в домашніх умовах Корм для курей купить Премікс для курчат Все для птахівництва Ловит для бройлеров Леггорн купить харьков Микрочашечные поилки Выращивание кур несушек Комбикорм для кур Комбикорм для бройлера Купить комбикорм для кур несушек Купити перепелині яйця Купить курей в потоках Как ускорить рост бройлеров Бункерная кормушка для бройлеров Купити підрощені курчата Поїлка для курей Все для птахівництва Поїлка для курчат Купить конус для забоя птицы Купити стартовый корм для курчат Простая поилка для перепелов Поилки для бройлеров Купить кур Купить молодок кур несушек Для курей домик Вітаміни для курей несучок Кормушки для кур из подручных материалов Кормушка для птиц купить Комбикорм для бройлера Ящик для птицы Все для курей Приміщення для утримання курей Чем кормить кур несушек Бункерная кормушка для перепелов Поїлка для курчат
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-2