ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Содержание бройлеров в клетках Купить курей несушек днепр Поїлка для курчат Поилки для курей своими руками Брудер для цыплят Кормушки для бройлеров купить Купить бункерную кормушку для кур Поїлки для кур Купити курчат бройлерів Кормушка для курей Цыплята купить Клеточное содержание кур несушек Купить кормушки для перепелов Купить пробиотик для бройлеров Поилки для перепелов Подстилка для бройлеров Поилки для уток Годівниця для курчат Поилки для кур Купить курчата бройлери київська обл Все для цыплят Подрощенный бройлер Купити поїлки для курей Содержание кур для начинающих Вітаміни для курей несучок Корм для бройлеров Комбикорм для бройлера Кормушка для маленьких поросят Поилка для кур с подогревом купить Поїлка для курчат Премікси для бройлерів Купить курей несушек в ровно Кормушки для кур Простая поилка для перепелов Правильный курятник для несушек Как сделать ниппельную поилку для кур Несучка для курей
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3