ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Кормушка для уток Аптечка для цыплят Агромир плюс Комбикорм для бройлеров Оборудование для домашнего птицеводства Кормушки бункерные для птицы Купить поилку для перепелов Комбікорм для бройлерів своїми руками Поїлки для кур Йодінол для птиці Комбікорм для курей несучок Цыплята бройлера Бмвд для перепелов Ясла для курчат Купити кормушки для курей Вирощування курчат Комбікорм для бройлерів Ящики для курей несушек Кормушки для птиц Оборудование для перепелиной фермы Брометронид для бройлеров Купить кормушки для цыплят Поїлка для перепелів Утримання бройлерів в домашніх умовах Поилка для телят Ящик для бройлеров Укрферма интернет магазин Брудер для індичат Бункерна кормушка Брудер для курчат Як зробити кормушку для курчат Выращивание цыплят Клетки для несушек Стартовый комбикорм для цыплят Комбикорм для кур несушек купить Колокольная поилка Купить курицу несушку Домики для курей
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-2