ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Бройлеры выращивание в домашних условиях Разведение перепелов с нуля Комбікорм для курчат Купити премікс для бройлерів від виробника Корм для бройлерів Клетки для перепелов купить Машина для снятия пера бройлеров кур уток Купить кормушку для бройлеров Поилка для кур зимой Все для курей Стимуляция яйценоскости кур Поїлка для птахів Бмвд для курей несучок Содержание кур для начинающих Чем кормить бройлеров на финише Бізнес на курячих яйцях Чем кормить цыплят для быстрого роста Годівничка для курей Купити кормушки для курей Купить стартовый комбикорм для цыплят Купить чашечные поилки для кур Купити кури київська область Все для птахівництва Поилка для перепелов Выращивание бройлеров как бизнес Корм для курчат старт Кормушки для курей Купити підрощені курчата Купить корма для бройлеров Чашечная поилка для кур Кормушка для цыплят Поилки для кур несушек Пластиковые клетки для перепелов купить
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3