ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Вакуумная поилка Купить бункерную кормушку для перепелов Крепковит для кур Ящик для цыплят Купити кури доброгостів Поїлка для бройлерів Курятник на 100 кур несушек Купить подрощенных цыплят несушек Корм для бройлерів Бункерная кормушка для птицы Купить курей в благодатном Выращивание кур бройлеров бизнес Кормушка бункерная для кур Чем кормить бройлеров Брудер для цыплят купить Курятник на 1000 кур несушек Купить поилку для утят Купить бункерную кормушку для кур Брудер для бройлеров Премикс для курей несушек Корм для перепелов Купити годівничку Кури несушки купить Купить кормушки для птиц Вирощування курей як бізнес Купить поилки для бройлеров украина Утримання курей несучок Кормушка для маленьких поросят Корм для кур несушек цена украина Купить корм для кур несушек Купити курей несучок у львівській області Выращивание перепелов Кормушки для птиц Курятник для курей Поїлка для курей Поилки для курчат
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3