ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Купить брудер для цыплят в украине Купити поїлки для бройлерів Годівниця для курчат Автокормушки для кур Продам курей несушек Кормушки для маленьких поросят Росс 708 бройлер Чем кормить кур несушек Годівнички для птахів Суточный бройлер Норма корма для кур несушек Кормушка для цыплят Пропойка перепелов Автоматическая подача корма для кур Купить бункерную кормушку для кур Купить кормушку для бройлеров Машинка для ощипывания курей Вирощування бройлера Купить стартовий комбікорм для бройлерів Сетка клетки для бройлеров Кормушки для птахів Все для птахівництва Кормушка в брудер Кормушки для птицы Перье щипальная машина Корма для бройлеров цена Выращивание бройлеров как бизнес Как дешево кормить кур Бункерна кормушка Кормушка для кролика Купить курей несушек харьков Кормушки и поилки для кур Купить курей несушек вольнянск Чим пропоювати курчат Поїлка для курей Купити перепелині яйця Конус для забою птиці
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3