ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Поилка для кур купить Поїлки для перепелів Кормушка для птиці Подрощенный бройлер Бройлер живою вагою Стартовый комбикорм для бройлеров Купить молодок кур несушек в мерефе Яйця інкубаційні Купити премікс для курей несучок Кормушка для птахів своїми руками Комбикорм для перепелов Инкубационное яйцо бройлера Разведение перепелов Бройлер вирощування Комбикорм для уток Кормушка для фазанов Бройлер росс 708 Розведення курей в домашніх умовах Купить кормушку для курей Купити курей несучок житомирська область Годівля бройлерів Премикс для курей несушек Вольер для перепелов Поилка для домашней птицы Поїлки для курей Поилка для перепелов Купить машинку для ощипывания птицы Куры несушки купить на птицефабрике Купити поїлку для курей Автоматическая кормушка для кур Помещение для бройлеров Где купить курей несушек Содержание бройлеров в клетках Купить подрощенных цыплят несушек Купить кормушки для бройлеров
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-2