ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Изготовление сыра дома Кухонная посуда Сыр в домашних условиях Творог в домашних условиях Сыр сычужный Готовим сыр Формы для мягких сыров Форми для твердих сирів Твердый сыр Изготовление сыра своими руками Формы для изготовления сыра Форма для сыра с поршнем Форма для брынзы и сыра Форми для твердих сирів Сыр из козьего молока Изготовление сыра дома Аксессуары для сыроделия Пластиковые формы для сыра Сделать козий сыр Козий сыр Заквасочка формы для сыра Сыр дома закваска Готовим сыр Сыроварение Набор для приготовления сыра Форма для адыгейского сыра Форма для производства сыра Форми для твердих сирів Закваска для мягкого сыра Форми для сироваріння Производство козьего сыра Сделать твердый сыр Инвентарь для приготовления сыра Твердый сыр Фермент для закваски молока Закваски и ферменты для сыра
69.30 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-156) Рікоттниця 2,0 кг
Ціна за одиницю: 69.30 грн
Колір: белый
Кількість:
грнУніверсальна форма для виробництва м'яких сирів і сиру. Конусная форма ідеально підходить для приготування традиційного сиру "Рікотта".
"Рікотта" за технологією виробництва відрізняється тим, що роблять її не з молока, а з молочної сироватки, яку отримують після виробництва твердих сирів.
Особливість форми: ефективна для отримання ніжних класичних італійських м'яких сирів.
Матеріал: харчовий полімер
Діаметр верхній: 200 мм
Діаметр нижній: 100 мм
Висота: 105 мм
Вихід продукції: 1,8-2,2 кг
Термін відправлення (днів): 1-3

Форма для сиру "Рікотта" ідеально підійде для отримання ніжних натуральних сирів. Для виробництва сиру "Рікотта" ця форма підходить найкраще завдяки наявності вираженого конуса і радіальних отворів для відтоку сироватки по всьому об`єму форми. Гарний зовнішній вигляд отриманого сиру забезпечує фігурний орнамент внутрішньої поверхні нашої форми.
Матеріал сирної форми - харчовий поліетилен низького тиску (ПНТ) не вступає в реакцію з молочною кислотою і продуктами життєдіяльності молочних бактерій. Форма залишається чистою і забезпечує не тільки красу головки сиру, але найвищу екологічність самого сирного виробництва зі справжнього молока.