ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Закваска для сыра Сыр сулугуни Сыр в домашних условиях Твердые сыры в домашних условиях Рецепт сыра Форма для козьего сыра Изготовление сыра Изготовление сыра дома Форма для творога Форма для творога Форма для брынзы Сыр сулугуни Домашний творог приготовление Готовим сыр Изготовление сыра Сыродельница Молоко Козий сыр Закваски для сыра Формы для сыроварения Мягкий сыр Закваска для сыра Сычужный сыр Производство козьего сыра Молочный сыр Форма для брынзы Формы для формирования сыра Форма для сыра с поршнем Домашний молочный сыр Форма для адыгейского сыра Закваска для твердого сыра Закваски и ферменты для сыра Брынза в домашних условиях Фермент для сыра Пресс для сыра и формы Сыр приготовление Формы для сыра Форми для сироваріння Фермент для сыра
36.90 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-785) Форма д/сиру 0,25 кг Прес
Ціна за одиницю: 36.90 грн
Колір: белый
Кількість:
грнФорма для сиру Камамбер з поршнем
Професійна форма для отримання всіх типів м'яких сирів. Ідеальні параметри для приготування "Камамбер" і сирів з цвіллю. Скошені донизу отвори в формі запобігають залипання головки при перевертанні і прискорюють відбір сироватки.
Матеріал: харчовий ПНТ (поліетилен низького тиску)
Діаметр верхній: 95 мм
Діаметр нижній: 80 мм
Висота з ніжками: 75 мм
Вихід продукції: 0,20-0,35 кг
Термін відправлення (днів): 1-3

Гастрономічний тур по вишуканим світовим делікатесам - що може бути цікавіше і що подарує насолоду справжнього гурману і цінителю смакових феєрій? Не продаються в магазинах справжні сири з 100% молока, зроблені сумлінними сироварнями Франції, Італії, Голландії? Не біда. Чи не складно в Україні зробити кулінарний сирний шедевр не тільки по знаменитим технології всесвітньо визнаних майстрів-сироварів, але з душею і талантом привнести нові смаки в палітру сирного розмаїття. Форма для сиру служить для приготування живого сиру з невеликої кількості молока. Отриманий сир в цій формі формується в красиву компактну головку вагою 200-300 грам, і саме це дає можливість невеликою кількістю молока в різних формах приготувати сир з різними смаками в одноразовому процесі ферментації.
Вершкові, ропні, сири з пліснявою - феєрверк смаків в невеликих голівках сиру - гастрономічний результат творчості володарів професійних форм для сиру на 250 мл.
Максимальна лінійка смаків при мінімальній кількості молока - вищий результат застосування якісних форм для сиру ТМ Хозпром.