ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Сыроварня Сычужный фермент Сыр сычужный Форма с поршнем для сыра Инвентарь для приготовления сыра Сделать твердый сыр Набор для приготовления сыра Набор для приготовления сыра Форми для сироваріння Форми для сиру Форма для брынзы Форма для творога Все для сыроварения Закваска для сыра Домашний сыр Пластиковые формы для сыра Форма для сыра Форма для сыра с поршнем Закваски для мягких сыров Наборы для приготовления сыра Пресс для сыра Формы для изготовления сыра Домашний сыр Заквасочка формы для сыра Изготовление сыра дома Пресс для сыра Сычужный сыр Форма для творога Формы для сыроделия Кухонные принадлежности Формы для изготовления сыра Форми для сироваріння Формы для сыров Молочный сыр Кухонная посуда
89.76 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-097) Форма д/твердих сирів 1 кг
Ціна за одиницю: 89.76 грн
Колір: белый
Кількість:
грнМатеріал: харчовий РР
Діаметр: 150 мм
Висота: 65 мм
Вихід продукції: 0,5-1,3 кг
Відпрессовка твердих сирів, нові смаки натуральних молочних продуктів з 100% молока реалізовано тисячами сироварів за допомогою форми для твердого сиру з поршнем. Компактна і до дрібниць продумана конструкція дозволяє отримати гарну голівку витриманого сиру вагою до 1,3 кг як на промислових потужностях, так і в домашніх умовах.
Термін відправлення (днів): 1-3

Форма з поршнем використовується для швидкості відпрессовкі сирного зерна, отримання напівтвердого і твердого сиру. Конструкція форми передбачає використання навантаження на поршень для формування сирної головки і відтоку сироватки.
Простота виготовлення сиру за допомогою даної форми в домашніх умовах визначила популярність вироби в фермерських та домашніх господарствах. Універсальність форми з поршнем дозволила розглядати її як необхідний аксесуар в роботі сироварів.
Отримати смачний сир красивої структури і рівномірної щільності дійсно просто з формою для твердого сиру ХозпромТМ.