ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Мезофильная закваска Фермент для закваски молока Козий сыр Форма для творога Сыр из козьего молока Изготовление сыра Твердый сыр Форма для приготовления твердого сыра Твердые сыры в домашних условиях Молоко Фермент для закваски молока Готовим сыр Закваски для сыра Формы для мягких сыров Закваска для сыра Заквасочка формы для сыра Козий сыр Производство сычужного сыра Пресс для сыра Домашнее сыроделие закваски Пресс для сыра Домашний сыр Готовим сыр Рецепт домашнего сыра Домашний сыр из молока Форми для твердих сирів Пресс для сыра Формы для изготовления сыра Купить формы для сыра Форма для сыра с поршнем Форма для сыра с поршнем Сделать мягкий сыр Сделать твердый сыр Сычужный фермент для производства сыра Форма для сыра сыродельница Закваска для твердого сыра
89.76 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-097) Форма д/твердих сирів 1 кг
Ціна за одиницю: 89.76 грн
Колір: белый
Кількість:
грнМатеріал: харчовий РР
Діаметр: 150 мм
Висота: 65 мм
Вихід продукції: 0,5-1,3 кг
Відпрессовка твердих сирів, нові смаки натуральних молочних продуктів з 100% молока реалізовано тисячами сироварів за допомогою форми для твердого сиру з поршнем. Компактна і до дрібниць продумана конструкція дозволяє отримати гарну голівку витриманого сиру вагою до 1,3 кг як на промислових потужностях, так і в домашніх умовах.
Термін відправлення (днів): 1-3

Форма з поршнем використовується для швидкості відпрессовкі сирного зерна, отримання напівтвердого і твердого сиру. Конструкція форми передбачає використання навантаження на поршень для формування сирної головки і відтоку сироватки.
Простота виготовлення сиру за допомогою даної форми в домашніх умовах визначила популярність вироби в фермерських та домашніх господарствах. Універсальність форми з поршнем дозволила розглядати її як необхідний аксесуар в роботі сироварів.
Отримати смачний сир красивої структури і рівномірної щільності дійсно просто з формою для твердого сиру ХозпромТМ.