ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Форма для сыра ХОЗПРОМ Домашний сыр Форма для козьего сыра Производство козьего сыра Форма для творога Молоко Форма для адыгейского сыра Формы для адыгейского сыра Формы для мягких сыров Закваски формы для сыра Сыродельница Сырные формы Сыр сулугуни Прямоугольная форма для сыра Кухонные принадлежности Сделать твердый сыр Пластиковые формы для сыра Форма для сыра сыродельница Форма для сыра
57.11 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-152) Піддон харчовий
Ціна за одиницю: 57.11 грн
Колір: белый
Кількість:
грнКонсультації по телефонам:
(050) 880-89-31, (067) 289-92-14

Піддон для збору сироватки
Матеріал: харчовий РР
Висота: 66 мм
Довжина: 350 мм
Ширина: 150 мм
Термін відправлення (днів): 1-3

У процесі приготування сиру виходить побічний продукт виробництва - сироватка. Продукт «залишковий», але не даремний. Той, хто знає про корисні властивості цього «еліксиру здоров'я», про його користь і благотворний вплив на організм людини, із задоволенням використовує сироватку в своєму меню. Компанія Хозпром виробляє піддон для збору сироватки, виконаний з харчового пластику, який не вступає в реакцію з молочною кислотою, який зберігає корисність і смакові якості живого продукту.
Зручно використовувати піддон при приготуванні м'яких сирів в формах ХозпромТМ. Форми ставляться на щільну верхню (знімну) частину конструкції, і сироватка, що отримується при виготовленні сиру, безперешкодно стікає в приймальну ємність піддону через отвори кришки. Піддон складається з двох знімних частин, тому при необхідності він легко і швидко миється. Доступність і функціональність продуктів ХозпромТМ розширюють можливості і поліпшують якість будь-якого процесу.