ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Укрферма інтернет магазин Корм для курей бройлерів Бройлери в домашніх умовах Купить курей доминант Чем кормить перепелов чтоб неслись Кормушки для бройлерів Кормушка для курей купить Кормушки кроликам Чем кормить бройлеров на финише Как ускорить рост бройлеров Корма для бройлеров Разведение бройлеров Купить цыплят бройлеров Купити курей несучок вінницька область Клеточное содержание бройлеров Бмвд для перепелов Поїлка для птиці Купить подрощенных цыплят несушек Сальвавіт для курей несучок Купити курей несучок оптом Технология выращивания бройлеров Чим годувати курей несучок Уход за перепелами Мини ферма для бройлеров Седло для курей Комбикорм для кур несушек как давать Купить подрощенных бройлеров Купить комбікорм для бройлерів Кормушка для кур купить Кормушка для индюков Перощипальная машина Поїлки для цыплят Чим годувати індиків щоб швидко росли Корм для бройлерів Купить поилку для кур
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3