ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Аптечка для бройлеров купить Оборудование для перепелиной фермы Купить премикс для бройлеров Приміщення для утримання курей Выращивание бройлеров Домашний бройлер Аптечка для цыплят на 50 голов Старт для цыплят Зерносуміш для курей Купить поилки для цыплят Брудер для цыплят Бункерна кормушка для курей Купить комбикорм для кур несушек Купить кормушку для курей Годівниці для бройлерів Кормушка в брудер Як зробити кормушку для курей Для курей домик Бункерная кормушка для курей Купить все для курей Кормушки для птицы Купить курей несушек в лубнах Бункерные кормушки для кур Колокольная поилка Корм для бройлеров Поилка для бройлеров Бройлери в домашніх умовах Для несушек Комбикорм для бройлеров щедра нива Автоматическая кормушка для курей Годівниці для курей Купить цыплят с птицефабрики Куры несушки купить кривой рог Кормушки для цыплят Купить стартовый корм для бройлеров Купить поилки для курей
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-2