ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Закваски сыроделие Набор для приготовления сыра Формы для сыроварения Форма для сыра Формы для сыроварения Козий сыр Свежий сыр Форма для мягких сыров Молоко Формы для сыра Пресс для изготовления сыра Форма для брынзы Домашнее сыроделие закваски Емкость для приготовления сыра Формы для сыров Кухонная утварь Форми для сиру Сделать твердый сыр Формы для сыра Сыр сулугуни Творог из козьего молока Производство сычужного сыра Формы для сыров Домашний сыр Прессы для сыра Брынза Сыр дома закваска Сырные формы Прес для сиру Производство козьего сыра Брынза в домашних условиях Твердый сыр Форма для сыра Сыродельница Прес для сиру Форма для сыра с поршнем Сыроделие Мезофильная закваска Приготовление сыра Натуральный сыр Закваски и ферменты для сыра Формы для твердых сыров
304.69 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-157) Форма д/твердих сирів 2 кг
Ціна за одиницю: 304.69 грн
Колір: белый
Кількість:
грн26 дренажних отворів
Матеріал: харчової РР
Діаметр: 220 мм
Висота: 83 мм
Вихід продукції: 1,8-2,5 кг
На дні і бічній поверхні форми є дренажні отвори для виведення сироватки.
Відпрессовка твердих сирів, нові смаки натуральних молочних продуктів з 100% молока реалізовано тисячами сироварів за допомогою форми для твердого сиру з поршнем. Компактна і до дрібниць продумана конструкція дозволяє отримати гарну голівку витриманого сиру вагою до 2,5 кг як на промислових потужностях, так і в домашніх умовах.
Термін відправлення (днів): 1-3

Форма для виробництва всіх типів твердих і напівтвердих сирів з поршнем. Товщина стінки виробу становить 8 мм, що дозволяє використовувати форму для відпресовки сирів під значною вагою (розрахункова вага до 150 кг). Головка сиру, приготована за допомогою даної форми не тільки має щільну структуру, а й отримує гарний зовнішній вигляд завдяки сферичній поверхні дна форми і притиснутого поршня. Слід акцентувати увагу сироварів на щільне прилягання поршня до внутрішньої поверхні форми. Між поршнем і приймальною частиною форми відсутній значний зазор, що запобігає випиранню сирного зерна при значному навантаженні. Серпянка і будь-які вставки для цієї форми не потрібні!
Форма для приготування сиру з поршнем в даному виконанні - абсолютно новий виріб на ринку України, інноваційний за своїми характеристиками і універсальний в сфері застосування.
Компанія Хозпром продовжує брати участь в розвитку сироваріння України, розробляючи і впроваджуючи в життя комплексні проекти забезпечення простоти роботи професійних сироварів. З нашими формами ви не тільки отримуєте абсолютний результат, а й максимальну вигоду при мінімальних витратах сил і часу.