ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Будівництво та ремонт -

Фіксатори захисного шару арматури служать для швидкого та якісного монтажу скелета заливної основи. Переважно застосовуються для фіксації та орієнтації арматури під заливку бетоном. Фіксація арматури пластиковими фіксаторами є сучасним методом в'язання залізного скелета фундаментів як побутових, так і промислових об'єктів.
Головна перевага фіксаторів арматури – це універсальність – тобто. фіксатори застосовуються до будь-якої арматури. Фіксатори для арматури ставляться до заливки бетону, фіксуючи арматуру щодо опалубки та утворюють відстань між арматурою та опалубкою для захисного шару. Таким чином, призначення фіксаторів арматури полягає у створенні товщини шару між опалубкою та арматурною сіткою. Використання фіксаторів для арматури дозволить уникнути дефектів: прояв арматури на зовнішній поверхні стіни або стелі при дотику опалубки та арматури. За типом армування існують: вертикальний та горизонтальний. Найпопулярнішими фіксаторами для арматури є: фіксатор арматури Зірочка і фіксатор арматури Стійка, а також трубчасті обмежувачі товщини стіни з фіксаторами Конус і Пробка. Також є такі фіксатори арматури як: стільчик, універсальний стільчик, кубик, конус, пробка заглушка, перевертень і т.д.
Фіксатор захисного шару для арматури – це якісний, надійний полімерний матеріал, який забезпечує потрібний захисний шар між арматурою та опалубкою або землею. За допомогою фіксаторів буде забезпечено необхідний захисний шар бетону, що не дасть арматурі корродувати і відповідно моноліт буде в граничній безпеці. Фіксатори легко переносять перепади температури та інші агресивні середовища. Фіксатори для арматури гарантують надійну фіксацію арматури діаметром 8 - 25 мм на необхідному захисному шарі.
Фіксатор для арматури вертикальний – це фіксатор Зірочка. Простий та необхідний.
Фіксатор для арматури горизонтальний - Корона, фіксатор Стільчик, фіксатор Стійка та ін.
Витрата на квадратний метр зазвичай становить від 6 до 10 шт.