ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

ОПЛАТА
Мінімальна сума замовлення 300 грн. в асортименті продукції

Передплачені та оформлені через сайт замовлення відвантажуються з пріоритетом черги. Для прискорення обробки замовлень рекомендуємо робити оплату на нашому сайті.

Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька способів оплати за Ваші замовлення. Вибирайте максимально зручні для Вас.

Оплата онлайн платіжною карткою.
Оплата замовлення за допомогою банківської картки онлайн здійснюється безпосередньо на сайті. Додаткова комісія НЕ стягується. Оплата онлайн платіжною карткою надається сервісом онлайн платежів LIQPAY (Публічний договір (оферта))

Зарахування на кредитну картку Приватбанку.
• Даним видом послуг можуть скористатися всі жителі України.
• Рахунок-фактура з платіжними реквізитами нашого підприємства формується на сайті на кінцевій стадії оформлення замовлення.
• Здійснити оплату Ви можете у терміналах самообслуговування будь-якого банку або на нашому сайті відразу після оформлення замовлення.

Банківський переклад.
• Даним видом послуг можуть скористатися всі жителі України.
• Рахунок-фактура з платіжними реквізитами нашого підприємства формується на сайті на кінцевій стадії оформлення замовлення.
• Жодних копій платіжок (відсканованих) і тим більше листів, що підтверджують переказ, нам надсилати не потрібно.
• Здійснити оплату Ви можете як у будь-якому відділенні Ощадбанку України, так і у будь-якому комерційному банку.

Юридичні особи України можуть купувати товари у нашому магазині. Вид платежу - передоплата за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок нашого підприємства. Рахунок-фактура діє протягом 5 банківських днів. Наше підприємство належить до 2-ої групи платників єдиного податку та, згідно із Законом України № 4014-VI від 4.11.2011, має право продавати товари юридичним особам. Для оплати замовлення виписується рахунок-фактура. Усі бухгалтерські документи вручаються разом із замовленням. При оплаті в Призначенні платежу необхідно вказувати: № та дату рахунку-фактури.

Заздалегідь дякуємо!