ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Наборы для приготовления сыра Закваска для сыра Форма для сыра с поршнем Емкость для приготовления сыра Формы для мягких сыров Купить формы для сыра Форма для сыра Форма для брынзы Сыроделие Форма для сыра с поршнем Изготовление сыра дома Пресс для сыра Кухонная посуда Производство козьего сыра Форма для сыра сыродельница Форма для брынзы Мягкий сыр Брынза Домашний молочный сыр Сырные формы Сычужный сыр Форма для козьего сыра Натуральный сыр Формы для формирования сыра Производство сычужного сыра Сыр дома закваска Изготовление сыра Набор для приготовления сыра Фермент для закваски молока Сыр дома закваска Закваски для сыра Фермент для закваски молока Форми для сиру Сычужный фермент для производства сыра
52.92 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-154) Рікоттниця 1,7 кг
Ціна за одиницю: 52.92 грн
Колір: белый
Кількість:
грнУніверсальна форма для виробництва м'яких сирів. Конусна форма ідеально підходить для приготування традиційного сиру "Рікотта".
"Рікотта" за технологією виробництва відрізняється тим, що роблять її не з молока, а з молочної сироватки, яку отримують після виробництва твердих сирів.
Особливість форми: ефективна для отримання ніжних класичних італійських м'яких сирів.
Матеріал: харчовий полімер
Діаметр верхній: 190 мм
Діаметр нижній: 95 мм
Висота: 95 мм
Вихід продукції: 1,5-2,0 кг
Термін відправлення (днів): 1-2

Виражена конусність форми «Рікотта», наявність отворів різної товщини і глибини по всьому колу вироба, точний градус опускаючихся донизу граней кругових перемичок форми - це не прагнення ускладнити конструкцію, а завдання до досконалості дотримати технологію і процес народження ніжного італійського сиру - рікотта.
Представлена компанією Хозпром форма оптимально відокремлює рідина з сирного зерна, швидко формує красиву голівку зі збереженням легкості і м'якої консистенції кулінарного шедевра - делікатесного сиру Рікотта.
з формами ТМ Хозпром мета отримання кулінарного шедевра є результатом простого і захоплюючого процесу - приготування смачного натурального продукту зі справжнього молока.