ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Закваски для мягких сыров Пресс для сыра и формы Закваски для сыра Сыроделие в домашних условиях Пресс для сыра Набор для приготовления сыра Козий сыр Форма для сыра сыродельница Сыр в домашних условиях Как сделать сыр в домашних условиях Сыродельница Кухонная утварь Козий сыр Форма для сыра Прес для сиру Приготовление сыра Все для сыроварения Сыр дома закваска Производство козьего сыра Формы для формирования сыра Сыр в домашних условиях Форма для сыра с поршнем Домашний сыр из молока Форма для сыра из молока Форма для адыгейского сыра Молочный сыр Фермент для закваски молока Молоко Закваска для сыра Форми для сиру Ферменты для сыроделия Пресс для сыра Пресс для сыра Форма для сыра Форми для твердих сирів Домашний молочный сыр Форма для сыра с поршнем
89.76 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-097) Форма д/твердих сирів 1 кг
Ціна за одиницю: 89.76 грн
Колір: белый
Кількість:
грнМатеріал: харчовий РР
Діаметр: 150 мм
Висота: 65 мм
Вихід продукції: 0,5-1,3 кг
Відпрессовка твердих сирів, нові смаки натуральних молочних продуктів з 100% молока реалізовано тисячами сироварів за допомогою форми для твердого сиру з поршнем. Компактна і до дрібниць продумана конструкція дозволяє отримати гарну голівку витриманого сиру вагою до 1,3 кг як на промислових потужностях, так і в домашніх умовах.
Термін відправлення (днів): 1-2

Форма з поршнем використовується для швидкості відпрессовкі сирного зерна, отримання напівтвердого і твердого сиру. Конструкція форми передбачає використання навантаження на поршень для формування сирної головки і відтоку сироватки.
Простота виготовлення сиру за допомогою даної форми в домашніх умовах визначила популярність вироби в фермерських та домашніх господарствах. Універсальність форми з поршнем дозволила розглядати її як необхідний аксесуар в роботі сироварів.
Отримати смачний сир красивої структури і рівномірної щільності дійсно просто з формою для твердого сиру ХозпромТМ.