ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Поилка для бройлеров Брудер для цыплят на 100 штук Стартовий корм для курчат Бмвд для бройлеров купить Брудер для бройлерів Купить курей Поїлки для цыплят Премікси для бройлерів Курятник для бройлеров Купить кормушки для курей Подстилка для кур Несучка для курей Корм для бройлеров Випойка бройлерів з першого дня Поїлка для курей Корма для перепелов Автоматическая кормушка для кур Суточные цыплята уход Бункерная кормушка для кур Продам куры несушки с доставкой Брудер для курчат своими руками Брудер для перепелов Поїлка для бройлерів Автоматическое кормление кур Купити премікс для курей несучок Выращивание цыплят Премікс для курчат Підстилка для курей Разведение бройлеров Поилки для бройлеров Перепела разведение Кормушки і поїлки для курчат Как сделать мини курятник Циплята бройлера Укрферма інтернет магазин Препараты для повышения яйценоскости кур Купить бмвд бест микс для бройлеров
61.48 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 61.48 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-2