ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Кормушка для бройлеров Для птиц кормушки Корм для курей Поилка для кур Оборудование для бройлеров Кормушка для фазанов Подрощенный бройлер Корм для цыплят Купить бмвд для кур несушек Премикс для несушек Комбикорм для бройлеров щедра нива Бункерные кормушки для кур Купить бмвд для бройлеров Как сделать кормушки для курей Поилка для уток Копошилка для папуг Кормушка для курчат Крепковит для кур Вакуумные поилки для кур Поилка для курей Конус для забоя бройлеров Кормушка для бройлерів Сделать кормушку для птиц Купить цыплят несушек Купить поилки для курей Вирощування курей в домашніх умовах Поїлка для качок Кормушки поилки для цыплят Вирощування бройлерів на м ясо Все для птахівництва Перепелка разведение Автокормушки для кур Сбалансированный корм для кур несушек Бункерні кормушки для курей Брудер для курей Купити премікс для курей несучок Бункерная кормушка для птицы Відгодівля бройлерів
45.83 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-314) Вакуумна поїлка 1.5 л
Ціна за одиницю: 45.83 грн
Колір: красный
Кількість:
грнОб'єм бункера: 1,5 л
Діаметр: 210 мм
Висота: 140 мм
Вакуумна поїлка для домашньої птиці на 1,5 л ідеально підійде для напування пташенят та дорослої птиці, що міститься в клітках. Поїлка має ручку для перенесення і можливості підвішування. Зручність використання компактної вакуумної поїлки для домашніх птахів визначає її популярність при вирощуванні поголів'я курчат в брудерах і обмежених висотою приміщеннях. Вакуумна поїлка на 1,5 літра стане незамінною при напуванні курей, качок, гусей, індиків у відкритих вольєрах при невеликій кількості домашньої птиці. Прозорий бункер поїлки дозволяє оцінити кількість води, що залишилася в поїлки і показує ступінь забруднення колби.
Конструкція вакуумних напувалок дозволяє автоматично подавати воду до певного рівня, завдяки різниці атмосферного тиску всередині і зовні поїлки.
Термін відправлення (днів): 1-3