ПІКЛУЙТЕСЬ ОДИН ПРО ОДНОГО - КУПУЙТЕ БЕЗПЕЧНО ОНЛАЙН НА ХОЗПРОМ

Сыроделие Сделать козий сыр Закваска для твердого сыра Закваска для твердого сыра Сыр сычужный Кухонная посуда Формы для адыгейского сыра Прессы для сыра Форма для сыра с поршнем Домашний творог приготовление Форми для твердих сирів Козий сыр Формы для изготовления сыра Закваска для приготовления сыра Формы для сыра Формы для твердых сыров Домашний молочный сыр Твердые сыры в домашних условиях Сыр из козьего молока Ферменты для сыроделия Сыродельница Формы для мягких сыров Формы для твердых сыров Пластиковые формы для сыра Рецепт домашнего сыра Все для сыроварения Формы для сыров Приготовление сыра Пресс для сыра Товары для сыроделия Сыроделие Закваска для сыра Форма для сыра Формы для мягких сыров
309.88 грн
☑ Товар в наявності
☑ Актуальна ціна
☑ Швидка доставка
Зараз цей товар

(04-784) Форма д/твердих сирів 1.5кг
Ціна за одиницю: 309.88 грн
Колір: белый
Кількість:
грнОбсяг: 2 л
Зовнішній діаметр: 158 мм
Внутрішній діаметр: 144 мм
Висота: 140 мм
Товщина стінки: 7 мм
На дні і бічній поверхні форми є дренажні отвори для виведення сироватки.
Кількість отворів для стоку сироватки: 28 шт.
Термін відправлення (днів): 1-3

Форма з поршнем використовується для швидкості відпрессовкі сирного зерна, отримання напівтвердого і твердого сиру. Конструкція форми передбачає використання навантаження на поршень для формування сирної головки і відтоку сироватки.
Простота виготовлення сиру за допомогою даної форми в домашніх умовах визначила популярність вироби в фермерських та домашніх господарствах. Універсальність форми з поршнем дозволила розглядати її як необхідний аксесуар в роботі сироварів.
Отримати смачний сир красивої структури і рівномірної щільності дійсно просто з формою для твердого сиру ХозпромТМ.